СПІВАКОВ МАКСИМ МАРКОВИЧ

Біографія:

Народився 28 жовтня 1971 року в Києві у Солом’янському районі у сім’ї службовців.

По закінченні загальноосвітньої школи № 4 продовжив навчання у професійно-технічному училищі на базі Першої взуттєвої фабрики «Київ», вищу освіту здобув у Черкаському інституті соціального управління, економіки та права.

У 1990 році відкрив власний бізнес у сфері торгівлі авто в Республіці Польща. У 1992 році відкрив бізнес-структуру в Києві, однак через перешкоди з боку влади був змушений переїхати до Німеччини, де в 1995 році відкрив власну справу.

У 2005 році, після Помаранчевої революції, повернувся до України. Відкрив офіційне представництво великої німецької автомобільної компанії, але в результаті незаконних дій та корупційних схем представників влади підприємство було змушене припинити своє існування.

З 2011 року зайнявся інвестиційним та будівельним бізнесом. Деякий час працював директором компанії з обслуговування об’єктів комерційної та житлової нерухомості. Зараз обіймає посаду управляючого будівельним бізнесом.
Займається громадсько-політичною діяльністю. Ініціатор проведення спортивних та культурних заходів у Солом’янському районі столиці.

Експерт з економіки та житлово-комунального господарства.

Сім`я:

Одружений, виховує чотирьох дітей.

ПОГИБА ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ

Біографія:

Народився 9 вересня 1968 року в Солом’янському районі міста Києва, в сім’ї службовців.

По закінченні школи № 92 вступив до Київського педагогічного університету ім. Драгоманова і вже на третьому курсі почав працювати як психолог-логопед у школі-інтернаті №26.

У 2005 році був призначений на посаду заступника начальника управління з питань контролю за благоустроєм Солом’янської районної адміністрації. Цього ж року відбулися довибори до Солом’янської райради, Олександр одержав мандат депутата. Через рік, на чергових виборах, його було обрано депутатом райради повторно.

Погибу запросили працювати до Дніпровської районної адміністрації на посаду заступника голови та з повноваженнями щодо координації роботи усіх гуманітарних та соціальних проблем в районі. Це спонукало Олександра вступити до Національної академії державного управління при Президентові України, де він одержав другу вищу освіту та науковий ступінь «Магістр державного управління».

З 2006-го по 2011 роки, Погиба постійно координував роботу пенсійного фонду та центру зайнятості, управління культури, медичного забезпечення, праці та соціального захисту, відділ у справах молоді та спорту, а також центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і центр сім’ї.

На початку 2011 року Олександр Погиба звільнився з державної служби через особисте несприйняття системи цінностей новообраного Президента та сформованої ним нової вертикалі влади.

Наразі Олександр працює на посаді заступника голови ГО «Рух за реформи» з питань реалізації політики соціального захисту населення.
Живе за принципом: сім’я – найвища цінність.

Сім`я:

Виховує доньку.

НАГОРНИЙ ГЕОРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

Біографія:

Народився в Києві 1976 року в родині службовців. Дитинство та юність пройшли на Солом’янці в районі Караваєвих Дач.
По закінченні середньої школи вступив до Національної академії внутрішніх справ України, яку закінчив у 1999 році та здобув кваліфікацію юриста-правознавця. В 2013 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України та отримав другу вищу освіту за фахом «економіка підприємств».

До 2007 року працював в органах внутрішніх справ та податковій адміністрації.

З 2009 року адвокат Київської обласної колегії адвокатури.
Зараз є приватним підприємцем, спеціалістом у юридичній сфері та з питань ведення комерційної діяльності. Є експертом кризового менеджменту, питань побудови та управління підприємств, оптимізації фінансової та податкової звітності, видатків та доходів.

З дитинства захоплюється спортом, останнім часом займається боксом.
Займається громадською діяльністю. Сповідує здоровий спосіб життя. Ініціатор просвітницької акції для молоді «Я досягну успіху без паління та алкоголю».

Сім`я:

Одружений, разом із дружиною виховують трьох дітей.

КОРЕНЕВИЧ НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Біографія:

Народилась у місті Києві. Батько – Володимир Іванович, інженер-механік. Мати – Надія Іванівна, кравчиня.

У 1991 році Наталія Кореневич закінчила школу № 258, і вступила до Київського автомобільно-дорожнього інституту (зараз УТУ). У 1996 році закінчила виш та здобула повну вищу освіту за фахом «інженер-економіст». Працювала економістом-бухгалтером у ДКП «Соцмістечко».

У 2001 році перейшла на роботу до Дніпровської РДА, де працювала головним спеціалістом відділу з питань майна. З 2003-го по 2005 рік навчалась у Київському національному економічному університеті, де здобула кваліфікацію «магістр державної служби».

З 2007-го по 2010 рік – головний спеціаліст відділу аналітичної роботи та контролю Управління оренди та приватизації комунального майна Дніпровської РДА.

З 2011 року працювала головним спеціалістом відділу з контролю за договорами оренди нерухомого майна Регіонального відділення фонду держмайна України по місту Києву.
З 2014 року працює заступником начальником відділу контролю експлуатації нежилих будинків та виконання договорів оренди КП «Київ-житлоспецексплуатація».

Сім`я:

Заміжня, виховує доньку.

ЯКІЛЯШИК ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ

Біографія:

Народився 5 січня 1971 року в Києві.

У 1987 році закінчив СПТУ №14 за фахом «фрезерувальник». У 1987 році працював на заводі «Арсенал». У 1989 році закінчив київську вечірню школу №3 та отримав повну середню освіту.

У 1992–1997 роках навчався у Донецькому державному університеті. Отримав диплом за спеціальністю «економіка підприємства».

З 1997 року займається підприємницькою діяльністю у сфері автобізнесу.
Наразі займається громадсько-політичною діяльністю.

Ініціатор проведення спортивних та культурних заходів у Солом’янському районі столиці. Зараз вивчає міжнародний досвід, який дасть можливість покращити соціально-економічне життя столиці. Організатор громадських заходів та ініціатив.

Сім`я:

Одружений, виховує доньку.