БОНДАРЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Біографія:

Народився 6 квітня 1980 року на Чернігівщині.

Середню освіту здобув у Батуринській середній загальноосвітній школі, де навчався з 1986 по 1997 рік. Має відзнаку відмінника навчання - срібну медаль. У 2001 році проходив виробниче стажування у Великобританії. У 2002 році закінчив з червоним дипломом національний аграрний університет за спеціальністю «агрономія».

З 2002 по 2008 рік працював на різних посадах в комерційних організаціях, де займався сферою продажів.

З 2008 по 2010 рік – комерційний директор ТОВ «БМК сервіс».

З 2010 по 2012 рік – директор ТОВ «Арт Буд Сервіс», Київ.

З 2012 року займається правозахисною діяльністю та пропагандою юридичної грамотності серед населення.

З 2014 року – голова Київського міського підрозділу ГО «Всеукраїнський громадський підрозділ по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією».

З початку 2014 року підрозділ провів понад 10 громадських акцій та пікетів. Всі вони були спрямовані на усунення від влади посадовців-корупціонерів різних рівнів. Особисто був куратором деяких акцій в різних регіонах України. Під його керівництвом підрозділ брав активну участь в підготовці та проведенні декількох круглих столів за участю представників ООН, ОБСЄ та дипломатичних місій, акредитованих в Україні. Тісно співпрацює з Радою громадських організацій при Київській обласній державній адміністрації, при Міністерстві Оборони України, з деякими депутатами різних рівнів та керівництвом міста Києва.

Активно займається силовими видами спорту. Багато читає книг з духовного розвитку, бізнесу та розвитку особистості.

Одружений, виховує 3-х дітей.