ПОГИБА ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ

Біографія:

Народився 9 вересня 1968 року в Солом’янському районі міста Києва, в сім’ї службовців.

По закінченні школи № 92 вступив до Київського педагогічного університету ім. Драгоманова і вже на третьому курсі почав працювати як психолог-логопед у школі-інтернаті №26.

У 2005 році був призначений на посаду заступника начальника управління з питань контролю за благоустроєм Солом’янської районної адміністрації. Цього ж року відбулися довибори до Солом’янської райради, Олександр одержав мандат депутата. Через рік, на чергових виборах, його було обрано депутатом райради повторно.

Погибу запросили працювати до Дніпровської районної адміністрації на посаду заступника голови та з повноваженнями щодо координації роботи усіх гуманітарних та соціальних проблем в районі. Це спонукало Олександра вступити до Національної академії державного управління при Президентові України, де він одержав другу вищу освіту та науковий ступінь «Магістр державного управління».

З 2006-го по 2011 роки, Погиба постійно координував роботу пенсійного фонду та центру зайнятості, управління культури, медичного забезпечення, праці та соціального захисту, відділ у справах молоді та спорту, а також центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і центр сім’ї.

На початку 2011 року Олександр Погиба звільнився з державної служби через особисте несприйняття системи цінностей новообраного Президента та сформованої ним нової вертикалі влади.

Наразі Олександр працює на посаді заступника голови ГО «Рух за реформи» з питань реалізації політики соціального захисту населення.
Живе за принципом: сім’я – найвища цінність.

Сім`я:

Виховує доньку.