СПІВАКОВ МАКСИМ МАРКОВИЧ

Біографія:

Народився 28 жовтня 1971 року в Києві у Солом’янському районі у сім’ї службовців.

По закінченні загальноосвітньої школи № 4 продовжив навчання у професійно-технічному училищі на базі Першої взуттєвої фабрики «Київ», вищу освіту здобув у Черкаському інституті соціального управління, економіки та права.

У 1990 році відкрив власний бізнес у сфері торгівлі авто в Республіці Польща. У 1992 році відкрив бізнес-структуру в Києві, однак через перешкоди з боку влади був змушений переїхати до Німеччини, де в 1995 році відкрив власну справу.

У 2005 році, після Помаранчевої революції, повернувся до України. Відкрив офіційне представництво великої німецької автомобільної компанії, але в результаті незаконних дій та корупційних схем представників влади підприємство було змушене припинити своє існування.

З 2011 року зайнявся інвестиційним та будівельним бізнесом. Деякий час працював директором компанії з обслуговування об’єктів комерційної та житлової нерухомості. Зараз обіймає посаду управляючого будівельним бізнесом.
Займається громадсько-політичною діяльністю. Ініціатор проведення спортивних та культурних заходів у Солом’янському районі столиці.

Експерт з економіки та житлово-комунального господарства.

Сім`я:

Одружений, виховує чотирьох дітей.